Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Lista kandydatów dopuszczonych do konkursu 0g-1121/17/18 na stanowisko referendarza sądowego.

Lista kandydatów dopuszczonych do konkursu Nr 0g-1121/17/18
na stanowisko referendarza sądowego

Zakwalifikowane osoby zapraszamy na konkurs, który odbędzie się 8 listopada 2018 r. o godz. 11.00 w siedzibie Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie, przy ul. Jasnej 2/4 (sala 536).

Lp.

Nazwisko i imię:

Miejsce zamieszkania

1

 Armińska Anna

Warszawa

 

2

 Bargiel-Tworzewska Urszula

Warszawa

 

3

 Beczek Nina

Warszawa

 

4

 Bigda-Pogońska Monika

Warszawa

 

5

 Buchcic-Kowalczyk Karolina

Warszawa

 

6

 Czyżewska Katarzyna

Radom

 

7

 Dąbkowska-Mastalerek Bożena

Komorów

 

8

 Dąbrowska Joanna

Warszawa

 

9

 Dybaś Aleksandra

Jasło

 

10

 Gańko Katarzyna

Dębe Wielkie

 

11

 Gruszczyński Marcin

Warszawa

 

12

 Handzel Natalia

Kraków

 

13

J urczyński Paweł

Warszawa

 

14

 Kackieło Tadeusz

Ząbki

 

15

 Kaczmarek Piotr

Żyrardów

 

16

 Klatt-Zaborowska Agnieszka

Nadarzyn

 

17

 Kornat Sylwia

Warszawa

 

18

 Koza Jarosław

Leszno

 

19

 Koziarski Arkadiusz

Otwock

 

20

 Kozłowska Iwona

Warszawa

 

21

 Krajewska Anna

Warszawa

 

22

 Krzemińska Kinga

Warszawa

 

23

 Kuczkowska Edyta

Żyrardów

 

24

 Kuklińska Anna

Warszawa

 

25

 Makowska-Gasek Magdalena

Warszawa

 

26

 Maliński Hubert

Legionowo

 

27

 Mańkowski Tomasz

Warszawa

 

28

 Marchewka Paulina

Warszawa

 

29

 Mężyńska-Samoraj Anna

Warszawa

 

30

 Michrowski Andrzej

Warszawa

 

31

 Michrowski Marcin

Boża Wola

 

32

 Milicka-Stojek Anna

Warszawa

 

33

 Misztal Sylwia

Wrocław

 

34

 Muszakowski Krzysztof

Warszawa

 

35

 Muszyński Paweł

Warszawa

 

36

 Nędzi Marcin

Warszawa

 

37

 Paśnicka Monika

Ząbki

 

38

 Pleban Maciej

Warszawa

 

39

 Rutkowski Filip

Sośninka

 

40

 Samoraj Michał

Warszawa

 

41

 Słomińska Julia

Warszawa

 

42

 Sługocka Katarzyna

Warszawa

 

43

 Sosna-Parcheta Monika

Warszawa

 

44

 Szwed-Lipiński Marek

Warszawa

 

45

 Świech Anna

Warszawa

 

46

 Ubowska Barbara

Warszawa

 

47

 Zając Magdalena

Warszawa

 

48

 Zawadzki Piotr

Warszawa

 

49

 Zdziech Łukasz

Zdziech

 

50

 Zieliński-Baran Tomasz

Warszawa

 

51

 Żak Agnieszka

Duczki

 

Wersja XML